Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Егоистичната амбиция е кухо нещо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Пари не може да се заработят, пари може само да се откраднат! - Да, бе, аз си заработвам парите. - Това дето заработваш, това не са пари!
Бисери
03.10.2017
3,414 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си две приятелки: - Какво е за теб най-важно при среща с мъж? - Три неща. - Кои? - Първо - да изпитвам страст към този мъж. Второ - да има красива романтична обстановка, и трето - мъжът ми да не разбере нищо.
- Какво е станало през 1837 година? – пита учителката по история. — Родил се Васил Левски – отговаря Митко. — А какво се е случило през 1840 година? — Васил левски е станал на три години! – продължава Митко.
Eдна мутра отива на работа с две черни ленти на ръката си. Шефа му го среща и го пита: - Защо си с две черни ленти, бе? - Шефе, какво да ти кажа, голяма трагедия - отговаря той. - Вчера майка ми умря... - Добре, но защо си с две ленти? - Нали ти казвам, шефе, голяма трагедия майка ми умря, обаждам се на брат ми, то и неговата майка умряла...
Петима дядовци седят в кафенето - четирима играят карти, петият кибик само акъл дава. За да го разкарат, единият му рекъл: - Я иди да купиш едни цигари и един кибрит. Тръгнал дядото и за да не забрави по пътя си повтаря: цигари-кибрит, цигари-кибрит... По едно време на едно кръстовище слязъл на платното, изскърцали спирачки... и дядото забравил. Стигнал до павилиона все пак и казал: - Абе трябваше да купя две неща дето тъй много си подхождаха - комплект вървяха. Продавачката го погледнала, помислила и попитала: - Сапун и сапунерка? - А, точно това беше, дай един сапун и една сапунерка. Прибрал се при компанията и го питат: - Купи ли бе? - Купих. - И какво купи? - Сапун и сапунерка - гордо се изпъчил дядото. - Еййй, помни кучето ей!
Идея за шега :-)! Влезте тичешком в някой магазин и попитайте продавача кой ден е. Когато ви каже, извикайте силно "РАБОТИ!". После му кажете:" След няколко дни ще дойда пак и ще ви задам един въпрос, на който трябва да ми отговорите с да!". След това излезте, тичайки и крещеейки "РАБОТИ!" След няколко дни се върнете в същия магазин и кажете на същия продавач "Сега ще ви задам един въпрос и се нуждая от вашето мнение.. мислите ли, че трябва да изпробвам моята машина на времето."