Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, сънувах, че съм канибал, и цялото племе дояждаме жена, приличаща на моята. - Не се вълнувайте! Какво ли не се присънва на човек? - Аха...а тогава къде ли се е дянала жена ми?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
В армията. - Какво да правя, ако стъпя на мина? - Стандартна процедура - отскачате на 30 метра височина и се разпръсквате в района.
Военни
03.10.2017
4,645 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съпрузи решили, че единственият начин да правят секс, докато десетгодишният им син е вкъщи, е да го пратят на балкона и да му кажат да описва какво става в квартала. Момчето излязло на балкона и започнало да разказва всичко, което вижда. - Пред къщата на Хамилтонови току-що спря полицейска кола, на Чандлърови им карат нов гардероб, а Мичълови правят секс. Когато чули това, родителите се сепнали. - Откъде знаеш, че Мичълови правят секс? - Защото и тяхното дете е на балкона.
Двама бизнесмени се срещат на коктейл. Започват да водят разговор за живота, за бизнеса, когато стигат до въпроса за данъците, единият казва: - Ох, заради тези данъци, напоследък спя като младенец. - Що, бе? Всичко ли ти е чисто? - Не, бе! На всеки час се будя и плача. . .
Седят си двама старци пред прозореца и гледат как навън вали сняг - Пак го забели ... - Ша го забели и ша намаа - Ша го намаа и ша омекне - Ша омекне и ша са разкишкави
Един циганин влиза в един бар, и казва на бармана: - Една бира. Бармана му донесъл бирата и циганина казал: - И още една бира. - Защо не каза направо 2 - отговорил бармана. - Защото едната не е за мен - отвърнал манго.
За да бъдеш богат в България трябва да си корумпиран, или борец с корупцията.