Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Българин, турчин, американец и англичанин летели със самолет.Но той се развалил и трябвало да скочат.Ще кажете добре, но имали само един парашут.Англичанинът казал: "Дядо ми е бил джентълмен, баща ми е бил джентълмен и аз съм джентълмен!" ...и скочил. После американецът казал: "Дядо ми... е бил каубой, баща ми - и той е бил каубой.И аз съм каубой!" ...и скочил. Минали-не минали 5 минути и българинът казал: "Дядо ми е бил хайдутин, баща ми - и той е бил хайдутин.И аз съм хайдутин!" ...и бутнал турчина.
Разни 2,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между приятели: - Защо за Нова година купи на жена си кожено палто? Нали уж нещо не се разбирахте... - Ами да - смятам да се развеждам, а със старото палто тя няма да иска да дойде до съда. Пестелив шотландец си избира автомобил от един салон. Той дълго се разхожда между хроминираните зверове, но все нещо не одобрява. Накрая се спира на една доста невзрачна кола: - Кажете, много ли харчи тази машина? - пита той продавача до него. - Какво говорите, всичко на всичко една лъжица бензин на 100 мили! Шотландецът зарадван плаща и потегля с новата кола, но едва след 10 минути се връща обратно и застава отново пред продавача: - А лъжицата каква е - чаена или супена? Крайните резултати от лотарията ?Windows 98?: 1. Спечели фирмата ?Microsoft? 2. В лотарията участваха милиони юзери? Двама бавноразавиващи се се срещнали и единия попитал другия: - Здрасти, как ти беше името? Другия се умълчал и след няколко секунди отговорил: - На тебе сега спешно ли ти е? Една блондинка била фригидна и отишла на доктор за да се посъветва какво да прави. Влязла в една стая и започнала да обяснява какъв и е проблемът. Човекът отсреща и казал: - Съблечете се, ако обичате и се надупете. Блондинката се учудила, но изпълнила. Човекът зад нея си събул гащите и започнал да я чука. - Сега усещате ли нещо? - Ми не, нищо - отвърнала блондинката. Човекът извикал: - Пешооооо, я ела да видим тая пациентка се оплаква, че е фригидна. Пешо пристига, при което също си събува гащите и започва да я чука. След малко и Пешо пита: - Все още ли нищо не усещаш. - Абе нищо не усещам - отвърнала блондинката. - Че ква жена си ти бе - попитал Пешо. - Ами фригидна блондинка не стана ли ясно, ами вие кви доктори сте като нещо не разбирате? - Аааа... ние сме бояджиите - отвърнал Пешо.