Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонно обаждане в КАТ: - Ало, тука блъснах две кокошки. К’во да ги правя? - Хвърли ги край пътя, та да не пречат на движението! - А мотора им к’во да го правя?
Полицаи 3,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци се качват в колата си. Единият, преди да седне, слага сандвич на седалката. Другият го пита: - Абе, защо си седна на сандвича? - Защото преди малко бях на зъболекар и ми казаха да ям от другата страна - отговорил борецът. Блондинка влиза в книжарница и казва: - Имате ли готварски книги? - Да, голяма или малка? - Малка. Аз не готвя много. Попитали радио Ереван: - Защо във филма Титаник са дали главната роля на Леонардо ди Каприо, а не на Брус Уилис? - Защото ако я бяха дали на Брус Уилис той щеше да спаси кораба. - А защо тогава не са я дали на Арнолд Шварценегер? - Защото той щеше да спаси всички пътници да потъне с кораба и докато потъва да вдигне палец и да каже: I’ll be back! - Мадам, да ви запазя ли къдрицата отпред? - пита фризьорът. - Да. - Ето - отрязвам я и я пускам в найлонов плик. В морето на живота едни гребат, други ги...... гледат. :)