Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонно обаждане в КАТ: - Ало, тука блъснах две кокошки. К’во да ги правя? - Хвърли ги край пътя, та да не пречат на движението! - А мотора им к’во да го правя?
Полицаи 3,911 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно през нощта се чука на вратата на сарафин. Сарафинът отваря и го нападат двама. — Какво искате от мен? — Сто килограма злато! — А може ли да ви дам сто и пет? — Може! — Жено, злато мое, ставай, за теб са дошли! - Защо ББ казва, че кризата ще свърши през 2011? - Тогава ще са минали 800 дни... Преди на дънките имаше джобче за запалката. Сега е за флашката. Седя на тъмно, гледам филм на лаптопа, отстрани шоколад. Напипвам нещо продълговато и отхапвам...Нямам вече 8ГБ флашка. Седи един пубер пред комптъра и си чати с някаква девойка. По някое време почват да си приказват кой къде се пипа и какво си прави. Пращат си и поразголени снимки. Младежът започва усърдно да "лъска"... Обаче чува шум от входната врата и младежът, притеснен пуска едно dev-php и отваря ръководството му, с цел маскировка. Влиза баща му - програмист и го вижда със свалени гащи. Младежът: - Ама тате, не е това което изглежда... - Радвам се сине, защото много бих се притеснил, ако мастурбираш на php manual-а.