Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Возят се две ама страшно хубави блондинки, едни крака, едни устни ... в една карета и си говорят: - Искаш ли, скъпа, тази година да ходиме при арменците? - Защо? - Пита другата. - Защото са им тънки и дълги. - Айде скъпа по-добре да ходиме при индианците? - Защо? - Защото са им къси и дебели. Кучияша не издържал и се обърнал към тях: - Елате при мене. - Ти пък кой си? - Попитали жените изненадани. - Аз съм Винету Папазян ...
Блондинки 2,477 прегледа
Следващ →

Още вицове