Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пенсионери ще празнуват златната си сватба. Дядото купил бира, малко мезе, а бабата сготвила супичка... - Дядо - казала бабата - Хайде да си облечем брачните дрехи (чисто голи) и така да хапваме? Дядото се съгласил, но като се съблякла бабата той и викнал: - Пено, да беше си поизгладила малко дрехата... Седнали да ядат. Бабата гледала с умиление как яде дядото... - Ех дядо... Като те гледам ми се стопля сърцето.... - Ми ще се стопли, тя цицата ти влязла в супата...
Семейни 3,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стоят си трима приятели и си говорят и тогава единият казал: - Абе, да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: - Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: - Ало, майко какво правиш. - Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. - Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места! Един мъж носи за първи път на жена си букет цветя. Тя го гледа с недоумение и изненада и пита: - Кво сега, да се разкрачвам и вдигам краката ли? - Що, нямаме ли ваза в къщи?? Стои чукча на Червения площад и гледа часовника на Кремъл. Гледа и се мае. По някое време към него се доближава Остап Бендер и го пита: - Чукча, искаш ли да купиш часовника? Твой е за 100 рубли! Броил чукча 100 рубли. А Остап му вика: - Отивам за стълба, ей сега се връщам. Стои чукча на Червения площад, мае се, а Остап Бендер все го няма... На другия ден, чукча пак се мота из Червения площад, мота се, приближава го друг шарлатанин: - Чукча, ще купиш ли кремълския часовник за 150 рубли? Броил чукча 150 рубли, а оня му разправя: - Ей сега ще изтичам за стълбата... - А, чукча не дурак, ти стой тук, а чукча ходи за стълба! - Тогава, в онази лятна нощ - разказва секретарка на приятелка. - моя шеф ме помоли да пазя служебна тайна! - И?! - Септември ще тръгне на училище! - Неделчо, защо миришеш на спирт?! - Ами...поупотребих малко, с профилактична цел... - За какво? - За да не се простудя! - От какво ще се простудиш? - Къпах се в морето, а е хладно! - Защо? - Ами...за да изтрезнея...