Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Някакъв тип влиза в кабинета на психиатъра - на главата му палачинка, на раменете по едно пържено яйце, от ушите му висят парчета пържена шунка. - Какъв ви е проблемът? - пита доктора. - Ами виж сега, докторе, тревожа се за брат ми…
Луди 3,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, мамо! Кога ще вечеряме с леля? - Може би другата седмица, още не сме доизяли баща ти… Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали. Слепият Джо пита: - Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво: - Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно: - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: - Аз! Джо стиска още по-силно: - Кой аз? Тишина… - Кой аз? - стиска още по-силно - П-педро. - Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо. Тишина… - Питам, кой Педро?! - и още по-силно стиска… - Н-немият П-педро… Чиста съвест - това е първият симптом на склерозата. Германия победи Полша с 2:0. За поляците остана утехата, че и двата гола вкара футболиста от полски произход Лукас Подолски. Един мъж за пореден път се напил много тежко в кръчмата. Станал, пробвал се да си ходи, но не щеш ли не може да ходи! Продължава да пийне още едно да се освести и да си тръгва - пийва и пак немое да ходи... Отива си вкъщи влачейки се на ръце. Жена му там по класически случай го чака с точилката и му крещи: - Аах тии копеле гадно пак си се напил като свиня и си си забраил инвалидната количка в кръчмата!