Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някакъв тип влиза в кабинета на психиатъра - на главата му палачинка, на раменете по едно пържено яйце, от ушите му висят парчета пържена шунка. - Какъв ви е проблемът? - пита доктора. - Ами виж сега, докторе, тревожа се за брат ми…
Луди 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена се чукат(тривиалната ситуация на прибиращия се от командировка съпруг, който ги сбарва). Та, вече отваря вратата въпросният съпруг и мацката вика на любовника: - Бързо, т’ва е мъжът ми! Ако те сбара тука, не само ще те бие, ами и ще те чука..че и да те убие може! Бързо скачай през терасата! - Ма, ти луда ли си, ма...ние сме на тринайстия етаж!!! - Ееее, айде не ставай суеверен точно сега! Блондинка: - Не мога да спя на пълна тъмнина: не разбирам дали съм си затворила очите или не! Лъвът събрал горските животни и им казал, че който до утре не му донесе месо, ще го удари с оная си работа. На следващия ден отишли животните и всяко му носи месце. По едно време идва заека с морков. И лъвът го попитал: - Що ми носиш морков бе, Зайо? - Защото само това намерих. И лъвът го шибнал с оная си работа. А заека хем реве, хем се смее и лъвът го попитал: - Що ревеш бе, Зайо? - Щото ме боли. - А що се смееш тогава? - Щото идва таралежа с ябълка... Яко напушен наркоман се движи с кола по пътя. На едно място красива девойка му маха, да я вземе на стоп. Наркоманът набива спирачки, красавицата влиза в колата, сяда на задната седалка и казва: - Ще ме закараш ли до гарата, ще изпусна влака, моля те! Наркоманът: - Немаш проблеми, маце, тръгваме! След половин час, девойката ядосано пита: - Ама ние вече минахме оттук... И въобще ти се въртиш в кръг... Наркоманът стреснато се обръща и тихичко пита: - Кой говори... - Господин Браун, да не сте болен? - Откъде накъде? - Ами вчера ви видях да излизате от аптеката. - Интересно какво ли щяхте да кажете, ако ме бяхте видели да излизам от гробищaтa?