Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ловец разказва история ... -Ходих на едно сафари в Африка и там насреща ми лъв! Вдигам пушката да го гърмя и тя засича, а той бяга срещу мен! - И какво стана? - питат го аверите му. - Ми в последният момент ме хвана една горила и ме вдигна на една палма. - Е, ами спасил си се, нали? - Това спасение ли е, тази горила като ме хвана и секс , секс 3 седмици! - Еееее поне си жив. - Това живот ли е? Тя в Африка - аз тука, нито пише, нито се обажда!
Животни 3,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо се оправдава пред баща си: - Учителят се заяжда с мен, каза че нищо не разбирам от математика. После ми написа в бележника някаква цифра. Свещеник влязъл във вашингтонска бръснарница. След като се подстригал, той попитал колко струва. - Безплатно е - отвърнал бръснарят. - Ще го смятам за служба на Господ. На другата сутрин отишъл на работа и намерил пред вратата дванайсет молитвеника и благодарствено писмо от свещеника. По-късно същия ден в бръснарницата влязъл полицай. След като се подстригал, той попитал колко струва. - Безплатно е - отвърнал бръснарят. - Ще го смятам за служба на обществото. На другата сутрин отишъл на работа и намерил пред вратата дванайсет понички и благодарствено писмо от полицая. После в бръснарницата влязъл сенатор. След като се подстригал, той попитал колко струва. - Безплатно е - отвърнал бръснарят. - Ще го смятам за служба на страната. На другата сутрин отишъл на работа и намерил пред вратата дванайсет сенатори. Икономисвай електричество! Изключвай Num Lock-a! Погребално бюро „Живот и здраве“ поздравява старчески дом „При нас е хубаво“ с песента „И вие при нас ще дойдете“. Отива един човек в командировка в друг град. Настанил се в хотела, но вечерта много силно го заболяла главата и решил да излезе и да потърси денонощна аптека. Излязъл на улицата и пита първия минувач къде може да намери аптека, а онзи започнал: - Значи, братле като тръгнеш оттук и все направо ще вървиш. На втората пресечка ще завиш на ляво и после на първата в дясно. Ще видиш една голяма сграда, ще я подминеш и след това ще завиеш в ляво. Там има един висок блок. В първя вход на втория етаж живее Пена и съм я чукал. А аптека къде има не мога да ти кажа . . .