Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Докторе, аз съм ексхибиционист! — Виждам…
Разни 1,329 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гащите на Чък Норис е сниман филма "АНАКОНДА". На Орлов мост светва червено и едно трабантче се удря в един баварец. Шофьора се изпотил, прилошало му, като си представил какво ще последва. Излиза мутрата от бавареца, оглежда си задницата, качва се обратно и продължава без да каже нищо. Шофьора на трабанта се успокоил. На светофара на Университета пак същото - трабанта удря бавареца и шофьора взел да си чете молитвата. Излиза мутрата, надвесва се над предното стъкло на трабанта и пита: - Абе брато, мене като ме няма, ти как спираш бе? Говорят си двама колеги: - Шефът е голямо ЛАЙНО! Обръща се, а отзад стои шефа. - Ъ-ъъъъ....аз в добрия смисъл на думата. Въпрос: - Колко випускници от Харвард са необходими, за да завият една електричека крушка? Отговор: - Двама - единият да звънне на баща си, а другият да му държи коктейла... - Мъничко черничко с малко червеничко. Що е то? - Мравка с раэбит нос...