Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вие не ме разбрахте: исках да премирам, а не да кремирам всички ваши служители.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Тъщата раздразнено: - Да се появи вкъщи в четири часа сутринта! Просто нямам думи! - И слава богу - въздъхва облекчено зетят.
Семейни
03.10.2017
2,913 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Абе, що ти е синьо окото, бе? - Щото жената ме бушонира... - И защо? - Говорех и на ти! - Че то заради това не бият! - Бият, бият.. - Е как така бият бе, пич? - Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! "
Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата!
Отива Зайо Байо в сладкарница и пита продавача: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. Отива на другия ден и пак пита: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. И така 4-5 пъти и решили да направият торта от моркови. На другия ден идва Зайо и пита: - Имате ли толта от молкови? - Имаме. - Много е гадна, нали...
- Сине, като излизаш тази вечер, умната! Е, в краен случай може и русата…
Разглеждам "Спам"-а и забелязвам два мейла с теми: "Организиране на напускане на страната за длъжници в чужбина" и "издирване на длъжници в чужбина", и двата мейла от един и същ изпращач.