Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тъщата раздразнено: - Да се появи вкъщи в четири часа сутринта! Просто нямам думи! - И слава богу - въздъхва облекчено зетят.
Семейни 2,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Абе, що ти е синьо окото, бе? - Щото жената ме бушонира... - И защо? - Говорех и на ти! - Че то заради това не бият! - Бият, бият.. - Е как така бият бе, пич? - Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! " Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата! Отива Зайо Байо в сладкарница и пита продавача: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. Отива на другия ден и пак пита: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. И така 4-5 пъти и решили да направият торта от моркови. На другия ден идва Зайо и пита: - Имате ли толта от молкови? - Имаме. - Много е гадна, нали... - Сине, като излизаш тази вечер, умната! Е, в краен случай може и русата… Разглеждам "Спам"-а и забелязвам два мейла с теми: "Организиране на напускане на страната за длъжници в чужбина" и "издирване на длъжници в чужбина", и двата мейла от един и същ изпращач.