Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Старшина Велков: - Сега е тъмно и, може би, няма да ме чуете...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Добавено е още едно поле в интегралната бюлетина: "Участвам само в томболата"
Политически
03.10.2017
3,099 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена скрила любовника си в гардероба. Към полунощ той не издържал,облякъл един кожух и излязъл. В този момент съпругът се събудил: - Ти какъв си? - Аз съм молец. - А къде си помъкнал кожуха? - Ще си го ям у дома.
Двама луди решили да скачат в празен басейн от една кула. Единият се качил на върхът на кулата, а другият сложил леген , пълен с вода в басейна. Онзи на кулата скочил, обаче в последната секунда онзи долу дръпнал легена. Естествено онзи се размазал. Дошъл един психиатър и питал лудия: -Защо дръпна легена? -Еми забравих да го питам дали може да плува... -отговорил лудият.
Слушам вчера радио, почва реклама: "Нашият магазин "XXXX" ще има рожден ден! Елате да празнуваме заедно! Специална промоция по случая:Бензинова резачка - само за 99 лева!" Никога не бих отишъл да празнувам с бензинова резачка!
Проверката на водомерите в блок 705 в "Младост" показа, че потребителите не само не са ползвали топла вода, но и са вкарвали такава обратно в системата.
Мач между ЦСКА и Левски . В почивката в съблекалнята на ЦСКА треньорът се обръща към своите играчи: - Момчета, не мислете че съм суеверен, но ми се струва при резултат 0:13 няма твърде големи основания да се надяваме за победа.