Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Красивата жена както и да се облече - все е приятно да съблечеш!
Бисери 3,096 прегледа
Следващ →

Още вицове

Курсант в отпуска свалил една мадама и я завел къщи. Помолил я да се съблече и тя се съблякла. Курсантът: - Застани в този ъгъл. А сега в другия. Добре, а сега обратно. След това замислено казва: - Ето така сме и ние - по цял ден ходим от ъгъл в ъгъл и чакаме някой да ни прекара. Бай Ганьо и един грък седяли в кръчмата и пили. По някое време гръкът взел да се хвали: Знаеш ли, че съм е/бал много българки? А Ганьо го попитал: Добре де, а българин е/бал ли си? Гръкът: Ааа, българин не съм. Ганьо: Е да, ама аз и грък съм е/бал Дискусия за Либия... - Такива като теб, абсолютно не разбират демокрацията! - Какво има да й разбираш, днес вече е по 118$ за барел... Двама чукчи летят в самолет. Единия пита: - Уреди? Другия отговаря: - 20. - Какво 20?! - А ти какво уреди?! Разговор след първата брачна нощ: - Скъпа, къде отиваш? - Отивам да си намеря истински мъж. - А би ли потърсила и за мен един?