Възрастен пациент отишъл на лекар.
- Докторе, имам нужда от помощ. Спомняте ли си ония гласове в
главата ми, от които ви се оплаквам от пет години?
-Да.
- Е, внезапно млъкнаха.
- Това е чудесно. Какъв е проблемът?
- Мисля, че оглушавам.
Пенсионери си говорят:
- Преди десети ноември щяхме да сме по-добре.
- Защо?
- Защото щяха да крадат само комунистите, а сега ни крадат и ДПС-то, и царя и кой ли не...