Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пенсионери си говорят: - Преди десети ноември щяхме да сме по-добре. - Защо? - Защото щяха да крадат само комунистите, а сега ни крадат и ДПС-то, и царя и кой ли не...
Политически 3,391 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос към радио Ереван: - Как можем да се избавим от импотентност? Отговор: - През целия ден трябва да се пие богата на желязо вода, а вечерта трябва да си закачате магнит на врата. Старшина Велков: - Заключи вратата и ми донеси катинара! Жена в детективска агенция: - Искам да следите мъжа ми и тази жена ден и нощ! Искам да разберете какво толкова тя намира в него! Огромен мъжага влиза в универсален магазин и започва да мери обувки. Всички размери се оказват малки за крака му. Накрая носят огромни патъци 49 номер. И те се оказват малки. Продавачът мрачно мърмори: - Извинете, господине, но след 49 номер вече започват куфарите... Учителка изпитва шестокласниците: - Деца, кажете ми какво е "малшанс". Да, Кирчо? - Малшанс е да вървиш по тъмна уличка, една секси мацка пред теб и тъкмо я настигаш и идва автобусът. - Хм, добре, интересно. Ами ти, Тошко? - Малшанс е да вървиш по тъмна уличка, един секси пич пред теб и тъкмо го настигаш, автобусът идва. - Засрами се, какви са тези глупости?! Хайде, следващият. Митко? - Малшанс е да вървиш по тъмна уличка, след теб да върви Тошко и никакъв автобус да не идва.