Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В килия, в ареста- Българин, Руснак и Евреин. Българинът получава колет - сланина, хляб и патронче ракийка. Предлага на евреина: - Ще хапнеш ли сланинка? Евреина мисли на ум: "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове...Няма да ям". И евреина отказал. Предложил Българина и на руснака. Руснакът си помислил - "Ще ям сланина, ще ми се омазни задника, ще искат да ме ебат тия гадове, но пък от сланината ще ми заякнат ръцете, значи ще ям" Седнали двамата Българина и Руснака, изяли сланината, хляба, изпили ракийката и по едно време българинът казал: - Братушка, заякнаха ли ти ръцете от сланината? - ДА! - Дръж тогава евреина да го наебем!
Семейни 2,169 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кое е общото между лидерите на тройната коалиция? - Никога не са работили... - Ок, а как ще те позная? - Ще бъда с черна шапка и дънки, висок съм 185, тежа 83 килограма. - Ок, аз ще съм с черно палто с кантар и рулетка. Двама пияници вървят по пътя и единия рекъл: -Мръдни малко!И аэ искам да мина в средата! Водката - най-добрият избор между доброто и злото. Един мъж - семеен, на 42 години - 25 години работил в хлебозавод. Веднъж, прибирайки се вкъщи много изплашен, разказал на жена си, че имал огромно желание да си ГО вкара в резачката на хляб. Жена му му предложила да се обърне към психиатър, но той отвърнал, че ще се чувства много неловко и че ще преодолее този проблем някак си сам... След около три месеца мъжът се върнал много разстроен. Жената попитала: - Какво ти е? - Помниш ли, че преди три месеца ти казах, че имам желание да си ГО вкарам в резачката на хляб? - Боже!! да не би да си го направил?! - Да... - И какво?! - Ами....уволниха ме... - Ужас!! А какво стана с резачката? - А! Нея също я уволниха....