Уважаеми колеги,
с цел да отличим тоалетните на Народното Събрание на Република България от тоалетните на третокласна спирка на пътнически влак, моля, пусскайте водата след употреба и се старайте да се ограничавате в рамките на поставените за тази цел уреди!!! (Действителен надпис на тоалетните на НС)
Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион".
"Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка.
"Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко.
"Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето.
Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца.
- Ти що не пишеш, бе, Иване?
- Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо….