Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. - Ти що не пишеш, бе, Иване? - Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо….
Иванчо и Марийка 3,380 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пожелания за 8 мартАко успееш да спасиш ти не напразно си живяла. Един живот дариш ли с облекчение, едно сърце ранено, над топлите му рани хлад разляла или ако помогнеш да се прибере в гнездото едничка птичка прималяла, ти не напразно си живяла! За удоволствието трябва да се плаща, иначе ще се облече и ще си отиде. Късно вечерта майката на Иванчо го уговаря да си ляга: - Хайде, стига време е за сън! Виж и по телевизията леличките вече започнаха да се събличат. Абсолютно щастие има само по време на оргазъм. Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам!