Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Девиз на MicroSoft: - Another byte, another bug.
Програмисти 2,989 прегледа
Следващ →

Още вицове

Екатерина Велика стояла на мост над Нева, облегнала лакти на перилата и замечтано наблюдавала сивите облаци над Балтика и губещите се в далечината кораби. Изведнъж, изстенвайки, Екатерина Велика прошепнала: - Ах, кой беше това?! - Поручик Ржевски, разрешете да се представя, Ваше Величество - изревал поручикът и изпъвайки се. - Продължавайте полковник, продължавайте... Двама ескимоси си говорят: - Има ли бели хора? - Ами да, разбира се! - А черни има ли? - И черни има - миналата седмица един беше тука. - А такива, дето са бели отпред и черни отзад има ли? - Е, такива няма! - Пфу, значи вчера пак сме ебали пингвин… Не само мога да чета между редовете, но и оставям бележки между очите. - А къде са мацките? - Сега ще дойдат, вземи вино! - ... - Дойдоха...Уф, вземи ракия!!! Идва един посетител при шефа на зоопарка и вика: - Тоя единия ви тигър изглежда леко недобре. - Това е, защото истинският тигър умря и с кожата му е облечен един от пазачите. - Ама той тоя "тигър" непрекъснато се изпуска, докато крачи напред-назад в клетката. - А това е, защото другият тигър в клетката е истински. Копнато и провокирано от: http://www.dnevnik.bg/istorii_na_denia/2009/10/08/797082_zebra_po_palestinski_-_magarica_na_raeta/?ref=rss