Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На една бабка и откраднали портмонето. Тя започнала да вика: - Крадец, крадец... След, което видяла едно хубаво момче и казала: - Ей, крадльо...
Разни 2,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукча се готви за лов на елени . Преди да тръгне дава наставления на жена си: - Бъди внимателна, ако дойдат геолози на вертолети . Дай им да пият, нахрани ги, но ако поискат да си легнат, в никакъв случай не лягай под тях, защото ще забременееш. Тръгва чукчата и веднага след него долитат на вертолети геолозите. Жената ги нахранила, напоила, а след това единият геолог казал : - Хайде да си легнем. - Да си легнем, но мъжът ми не разрешава да лягам под тебе. - Няма проблеми, ще легнеш върху мене тогава. Жената се съгласила . На сутринта геологът се качва на вертолета и тръгва, а жената му маха отдолу на прощаване и мърмори : - Лети, лети, глупаче мое бременно ... - Какво прави блондинка под бюрото? - Търси вход за интернет... Учителката предлага на децата да играят на букви: тя казва буква, а децата казват дума, която започва с тази буква и я обясняват. Започнали… А, Б и т.н. Децата се поуморили. Стигнали до буква "П". Само Иванчо вдигал ръка. Учителката го посочила със свито сърце: - Кажи, Иванчо. - "Подсъзнание", госпожо. - Браво, Иванчо - отдъхнала си тя - И какво значи "подсъзнание"? - Ами, госпожо, представете си, че по улицата вървят две жени и ядат сладолед. Едната го ближе, а другата го смуче. Коя от двете е омъжена? - Ами - позачервила се учителката - тази, която го смуче… - Не, госпожо. Омъжена е тази, която носи халка, а това дето вие си го мислите - то е подсъзнание. Пътуват две блондинки във влака и си говорят: - Не е живот това, а мъка! - Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец! - Откъде да го намеря такъв? - Тогава двама по 250. - Също е проблем. - Тогава 4 по 125! Обажда се дремещ мъж от купето: - Като стигнете до 5 лева ме събудете. - Иванчо, къде си изцапа така панталона? - Мамо, аз тебе питам ли те къде все си късаш чорапогащниците?