Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Зъболекар моли пациентката си: - Може ли да изкрещиш сърцераздирателно? - Ама защо, докторе? Не ме боли. - Да, ама като гледам каква опашка се е натрупала отвън... А пък и аз съм човек, искам да гледам мачовете по телевизията следобед.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Попитали радио Ереван: - Какво е новото определение за oптимист? - Тодор Батков, който в началото на сезона говори за успехи в европейските турнири.
Спортни
03.10.2017
4,024 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отишъл чукча в Москва в ГУМ.Гледа продават нещо непознато.Продавачката му обяснява: -Това е бельо.Много е хигиенично и топли. Купил си чукча един чифт слип,обул го.Тръгнал си за тайгата ,но нещеш ли му се присрало.Надигнал си щубата и клекнал.Изсрал се погледнол гледа няма нищо на снега и си казал: -Леле ама то наистина е много хигиенично!седнал в шейната и казал: - И топли!
Италиянският защитник Марко Матераци си призна, че е казал на Зидан: "Удари ме в гърдите с глава, моля."
Баба ми обичаше да казва:"По-добре да стреляш, да презаредиш и пак да стреляш, отколкото да светиш с фенерчето и да питаш - "Има ли някой тук?"
Жената: - Защо всеки ден ходиш в кръчмата? Мъжа: - Там има много добър цигулар. - А, във филхармонията да не са лоши? - Не, но там не дават бира.
Върви премиера на балет. Зад кулисите, главният герой чука една от балерините. Неочаквано по говорителя обявяват, че трябва да излизана сцената. Героят е в паника и свършва в шепата си. Излизайки на сцената, той прави изразителен жест с ръка. Спермата излита и пада на главата на първата цигулка. - Маестро, някой свърши върху мене! - шепне първата цигулка на диригента. - Много правилно! И без това свириш като п....ка! - на висок глас - отговаря диригентът...