Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попитали радио Ереван: - Какво е новото определение за oптимист? - Тодор Батков, който в началото на сезона говори за успехи в европейските турнири.
Спортни 4,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл чукча в Москва в ГУМ.Гледа продават нещо непознато.Продавачката му обяснява: -Това е бельо.Много е хигиенично и топли. Купил си чукча един чифт слип,обул го.Тръгнал си за тайгата ,но нещеш ли му се присрало.Надигнал си щубата и клекнал.Изсрал се погледнол гледа няма нищо на снега и си казал: -Леле ама то наистина е много хигиенично!седнал в шейната и казал: - И топли! Италиянският защитник Марко Матераци си призна, че е казал на Зидан: "Удари ме в гърдите с глава, моля." Баба ми обичаше да казва:"По-добре да стреляш, да презаредиш и пак да стреляш, отколкото да светиш с фенерчето и да питаш - "Има ли някой тук?" Жената: - Защо всеки ден ходиш в кръчмата? Мъжа: - Там има много добър цигулар. - А, във филхармонията да не са лоши? - Не, но там не дават бира. Върви премиера на балет. Зад кулисите, главният герой чука една от балерините. Неочаквано по говорителя обявяват, че трябва да излизана сцената. Героят е в паника и свършва в шепата си. Излизайки на сцената, той прави изразителен жест с ръка. Спермата излита и пада на главата на първата цигулка. - Маестро, някой свърши върху мене! - шепне първата цигулка на диригента. - Много правилно! И без това свириш като п....ка! - на висок глас - отговаря диригентът...