Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Doom II маниаци напрегнато гледат "Пришълеца IV". Главната героиня бяга по коридора и чудовището е по петите й, започва да я настига... - Savе-ай са ма! Savе-ай са! - истерично закрещяват те.
Програмисти 3,364 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо пиеш ракия със сламка? - Докторът ми каза да не близвам дори капка... - Какво се прави от рома? - Сапун… - Келнер! Чашата ми е напукана! - Виждате ли какво ни е силно кафето! Закачих си бележка на хладилника - "Да не ям след шест". Мъжът ми дописал - "сутринта". Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях, голям връзкар, сяда. Професорът го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и... - Разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда вторият, малък връзкар. - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и... - Има много жертви и разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда третият, никакъв връзкар. - Колега, някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения. - Поименно, колега, поименно.