Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос от бакалавър на Техническия университет: - Къде е първо римско на клавиатурата?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Питат радио "Ереван": - Каква е приликата между секса и Формула 1? От радиото отговорили: - И при двете има начало, край и смяна на гумите.
Радио Ереван
03.10.2017
3,367 прегледа
Следващ →
Още вицове
За да се запази семейния мир са нужни любов, нежност, търпение, уважение, разбиране...и разбира се, два компютъра.
Две блондинки се возели на моторна лодка в едно езеро. Изведнъж мотора се развалил и те се удавили. Въпросът е защо се удавили ?! - Защото слезнали да бутат!
Студентски наблюдения: портиер на женското общежитие - това е необичайно завистливо създание с отлична памет и развинтено въображение.
Мобилният на един човек звъни. -Да! -Тате,аз съм Пешко.Котката се е изакала на средата на стаята. -Слушай какво,Пеше.В момента съм на работа и не искам да ме занимаваш с глупости.Вече си голям и можеш да изчистиш,когато котката направи някоя мръсотия... След известно време телефонът отново звъни. -Да! -Тате... -Пак ли ще ме занимаваш с простотии,бе? -Не,бе,тате...Само исках да ти кажа,че дойде някакъв мъж и се затвори с мама в спалнята.Аз надникнах през ключалката и го видях да си смъква панталона...Исках само да ти кажа,че ако се изака,аз няма да го чистя...
"Тези, които ме познават, знаят, че депозира ли ми се оставка, няма случай да не я подпиша" - така премиерът Бойко Борисов коментира днес решението си да приеме подаденото вчера заявление на шефа на ДАНС... Миналата седмица се разбра, че при игра на футбол си е ударил главата и са му направили 4 шева , а главата на скенер( не за метал;-) погледнаха ли?