Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е "лизинг"? - Това е особен подход към началството.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Регулировчик спира автомобил шофиран от млада и красива жена. - Ох, аз сигурно карах много бързо? - кокетливо пита тя. - Не, госпожице, вие летяхте прекалено ниско...
Професионални
03.10.2017
3,429 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Вярно ли е, че вашият брат е в затвора заради кражба? - Не. Пуснаха го предсрочно за добро поведение. - Представям си, как се гордеете.
Жена отива при мъжа си в затвора. Той: - Защо те нямаше толкова време на свиждане? - Ходих при шефа на затвора да го моля да ти намали поне с година присъдата. Нали ти дадоха 25? - Е и? - А той всеки път ми правеше неприлични предложения... - И ти какво? - Какво?! Стягай се, отиваме си в къщи!
Срещат се двама приятели. - Как си, – пита единият. - А, добре съм. Четири пъти се развеждах, сега съм с пета съпруга. - Брей, що толкова разводи? - Ами, първата жена беше спортистка. Върне се вечер в къщи и... темпо, темпо, темпо, не издържах, разведох се. Втората беше зъболекарка. Тя пък все казваше: още не е за вадене, още не е за вадене. Пак се разведох. Третата беше ватманка: има още място, има още място... Четвъртата – учителка: добре, ама може и още по-добре. Сега ми е добре. Жена ми е инженер на пусков обект: ако сега не стане, следващият път.
Двама наркомани се разхождат по улицата, но виждат патрулка и единия казва на другия: — Усмихни се, патрулка!!! След 5 минути пак му казва: — Стига си се усмихвал. Вече сме в патрулката.
"Чувствам се напълно изстискан" - казал един лимон на друг след празниците.