Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Късно през нощта се чука на вратата на сарафин. Стопанинът отваря и го нападат двама. - Какво искате от мен? - Сто килограма злато! - А може ли да ви дам сто и пет? - Може! - Жено, злато мое, ставай, за теб са дошли!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Обява:"Изчезнало е малко изплашено момиченце. Моля, който я намери, да й вземе огледалото."
Бисери
03.10.2017
3,080 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баба вика внучката си: - Ела бабиното, ето ти една шепа лешници, че баба няма зъби да ги яде... Изяла лешниците внучката и попитала баба си: - Много са вкусни бабо, откъде ги взе!? - От Тофифи баба, от Тофифи...
Два гея си седят в градската градина и си споделят: -Брато , ако знаеш вчера какъв пич ме чука...., ако бях жена нямаше да издържа и сигурно щях да умра! А другият му отвръща с: -Ами пич, нали затова сме мъже!
Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца: син и червен. Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал "Здравей!" а когато някой дръпнел червения "Как си?". Веднъж поканил приятелката си (блондинка). Тя дръпнала синия конец и папагалът казал: - Здравей! После дръпнала червеният и той казал: - Как си! След това дръпнала и двата едновременно и папагалът казал: - Ще падна ма, гъско!
Седят Репата, Арпаджика и Марулата и си говорят - какво е това кеф. Репата гордо се изправил, заметнал ланците надясно и казал: - От мен да знаете за кефа. Това е да имаш жена, любовница, готина кола и маса пари. Втори взел думата Арпаджика, заметнал ланците на Репата наляво и вездесъщо отсякъл: - Кеф е да имаш жена, две любовници, две готини коли, и огромна маса пари. Марулата ги слушал и след кратко бръкване в ухото с антената на мобифона казал: - Слушайте браточки. Кеф е да имаш любовница, да си седиш с нея вкъщи, и изведнъж да нахълтат полицаи с маски и пищови, да те праснат по мутрата, да те съборят на земята, да ти сложат белезниците и да попитат: "Това нали е улица Христо Ботев 36", а ти да им кажеш: "Не, тук е Христо Ботев 38".
Две деца питат майка си: - Мамо, какво искаш за 8-ми март? - Нищо, само две добри деца. - Ура ,ще си имаме братя и сестри!