Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Спира един Перничанин с голфа си до един Майбах на един светофар. Отваря Перничанина джама и свирка, кима на шофьора от майбаха да си отвори прозореца. Отворил го шофьора и перничанина го пита: -Абе да те питам, доволен си от тва? Шофьора погледнал... - Доволен съм, що? - Щото гледам, че нещо не ги карат много...
Разни 2,139 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци отиват при шефа си, и му водят едно пингвинче: - Шефе, какво да го правим? - А бе, толкова работи са ми на главата - сметки, тука с един за два гаража трябва да се разправяме, а вие с пингвинче ще ме занимавате! - Шефе, ама не може така да го оставим пингвинчето. - Вижте, заведете го в зоологическата градина, там му е мястото. И ми се махайте от главата. След няколко часа борците пристигат пак с пингвинчето. Шефа им крещи: - Аз казах ли ви да ми се разкарате от главата с това пингвинче?! Не го ли заведохте в зоологическата градина? - Да, шефе, заведохме го! Много му хареса! Сега го водим на кино. Две приятелки си говорят: - Върза ли мартеничка на твоя приятел? - Не...вързах му тенекия, а той вързал кънките от мъка... Един престъпник обещал на адвоката си: - Ако успеете да ме спасите с присъда от десет години, ще ви дам 4 милиона! Подсъдимият наистина бил осъден на 10 години. След като прибрал парите, адвокатът въздъхнал: - Ако знаете, колко трудно ми беше да изпълня желанието ви. Съдията искаше да ви осъди на три... - Тате.Какво значи "патова ситуация"? - Ами като на "Мария Луиза",нито да караш ти дават,нито да спираш! Старшината пита пред строя: - Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: - Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината - За особено глупавите повтарям - на бронетранспортьора!