Мъж на средна възраст си седял в крайпътен рестурант,когато влезли трима рокери. Първият отишъл при мъжа семизплюл в млякото му и угасил фаса си в чинията му. Вторият се изплюл в млякото му. Накрая третият съборил обяда му на пода. Без дакаже нито дума, мъжът станал и си излязал.
- Тоя не беше никакъв мъж,а? - Презрително казал единия рокер на серветъорката.
- И за шофъор не го бива - отвърнала тя.
- Току що прегази три мотора.
Две блондинки седят в едно кафене и мълчат. Едната много замислена, другата изведнъж й казва:
- Муцка, ти сега мислиш само за секс, нали?
- По какво разбра муцка?
- Ами вдигна си краката на врата!