Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В кафенето влиза човек с куче и сключва облог с посетителите, че кучето ще проговори. Но кучето мълчи. Мъжът плаща облозите и излиза. Всички му се смеят. - Заради теб загубих толкова пари! Защо не проговори? - Ама че си прост! Представи си какви пари ще вземем утре!
Животни 3,531 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един разказва на приятел: - Връщам се вчера от командировка, а жената със съседа. И двамата едни такива румени, очите им шарят. "Не, - мисля си аз, - тук нещо не е наред! ". Тичам в кухнята и наистина! Няма ми я ракията от Генко в хладилника! Социологическите проучвания сочат, че блондинките се забавляват повече... само че не помнят с кого. На полицията с любов Влизам си аз в магазина през студения сезон и съм пазарувал не повече от 5 минути. Излизам и гледам - моторизиран катаджия пише акт. Викам: - Аре бе пич, дай си почивка. Той мрачно продължава да пише. Викам. - Аре бе пич, щ`ти врътна една свирка. Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми. - Абе пич, ти си шибан скинар... аре бе! Още не е приключил, лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква пукнатина на прозореца. Това продължава повече от 20 минути. За всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на по-следващата пресечка. Просто мразя полицаите. Някои имат очите на мама, носа на татко, брадичката на дядо. А други - мозъчна кора на дъб. Двама ще скачат от самолет. Скочили и единият пита: - Няма ли да пускаме парашутите вече виждам планината? - Няма рано е. След пет минути: - Няма ли да пускаме парашутите вече виждам земята? - Рано е. И най-накрая: - Хайде да пускаме парашутите, ще се разбием! - Е тебе от 5 метра ли те е страх да скочиш...