Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж отбиващ военна служба е пуснат в отпуск. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Е, как е в армията? - Абе, тия са абсолютни идиоти. - Защо бе? - Утре сутринта ще ти покажа. На сутринта из цялото село се чува яростен звън на камабана. Всички тичат към църквата в паника. От камбанарията слиза отпускарят, застава пред тълпата и крясва: - Такааааааааа!... Ние с баща ми отиваме за риба, останалите свободнооооооооооооо........
Професионални 3,227 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нов ученик в средно училище в Щатите. Учителката представя нов ученик Такеши Сузуки от Япония. Часът почва и тя казва: – Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал “свобода или смърт”? Никой не знае, но Сузуки вдига ръка: – Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г. – Много добре, Сузуки. А кой е казал “Държавата е народът и като такъв никога не може да умре”? Сузуки става: – Ейбрахам Линкълн, Вашингтон, 1863 г. Учителката поглежда другите деца и им казва: – Засрамете се, деца! Сузуки е японец, а знае по-добре от вас американската история. Тих глас от последните чинове: – Да им го начукам на японците! – Кой каза това? – изкрещява учителката. Сузуки вдига ръка: – Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г. Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда: – Да го духаш! Учителката, извън кожата си: – Стига вече! Кой беше това? Сузуки: – Бил Клинтън на Моника Люински, Белия дом, 1997 г. Някой друг извиква: – Сузуки е лайно! Сузуки веднага отвръща: – Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г. Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява директора: – Да го ‘еба! Никога не съм виждал такъв хаос. Сузуки е готов: – Бойко Борисов, за новия бюджет на Главчев 2024 Първокласник пита баща си – математик: — Тате, как се пише осмица? — Много просто. Взимаш знака за безкрайност и правиш централна ротация на „пи“ върху две. Идея за шега :-)! Влезте тичешком в някой магазин и попитайте продавача кой ден е. Когато ви каже, извикайте силно "РАБОТИ!". После му кажете:" След няколко дни ще дойда пак и ще ви задам един въпрос, на който трябва да ми отговорите с да!". След това излезте, тичайки и крещеейки "РАБОТИ!" След няколко дни се върнете в същия магазин и кажете на същия продавач "Сега ще ви задам един въпрос и се нуждая от вашето мнение.. мислите ли, че трябва да изпробвам моята машина на времето." Върви си един иранец по пътя и гледа някакъв младеж гребе от реката и пие вода. Ужасен иранчанинът му вика: - Абе, какво правиш? Как може да пиеш от тук, та в реката изливат отпадъци от завода по-горе, някои са дори и радиоактивни! Младежът озадачен го пита: - What did you say? - А, нищо, нищо, викам с две ръце да гребеш. С две! Двама приятели си говорят. Единият държи лист и химикалка и пита другия: -Искаш ли да правим тройка? -Тройка с коя девойка? -С твоята -НЕ! Драскайки на листчето, отговаря: -ОК, без теб тогава.