Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Из ученическо съчинение: "Наташа Ростова искала да каже нещо, но отварящата се врата й затворила устата."
Бисери 3,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гробът на незнайния воин. - Татко, кой е погребан тук? - Незнайният воин. - Какво, никой ли не го е познавал? - Никой. - Тогава защо са го убили. Един организатор на протестите казва на друг организатор: - И аз организирах протестен митинг. - Как? - С призив по интернет "Да се съберем и ние глупаците, за да протестираме". - Сигурно никой не дойде? - Ами, препълниха площада! - Как така?! - Дойдоха да видят кои са глупаците! В час по биология се задава въпрос: - Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. - Кажи бе, Иванчо. - Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. - Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! - изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: - Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? - К’во ма? - Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! - Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? - Ами не знам. - Щото е бил там и е гледал... Жена към мъжа си на сутринта: - Скъпи, говореше на сън през нощта. - Случва се... - Но ти говореше по ай си кюто! Мъж отива на сексолог. - Докторе, не мога да удовлетворявам жените. - Разкажете ми по-подробно. От къде започвате? - Първо слагам момичето на леглото. - Правилно. - После го събличам. - Правилно правите. - После вкарвам половин сантиметър, после още половин сантиметър... - Е, какъв ви е тогава проблема? - ... и накрая останалия половин сантиметър.