- Защо на студентите им се раждат деца с психически разстройства?
- Защото ПЪРВО - Първите 3 месеца ембрионът мисли дали мама ще направи аборт.
ВТОРО - Следващите три месеца мисли дали татко ще се ожени за мама.
ТРЕТО - Последните три месеца мисли как ще преживяват с две стипендии.
Един човек изгубил на хазарт всичко, къща, пари, кола, жена му с децата му го напуснала. Един ден, той си вървял по улицата и си казал "Господи, защо все не ми върви, изгубих всичко." А Господ му казал "Ами като не ти върви, пусни си фиш"