Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стои блондинка пред пещерата на Аладин и вика: "Сезам, отвори се!" Вратата не помруднала. След малко пак - "Сезам, отвори се!" - вратата пак не се отворила. И така още няколко пъти, но все без резултат. На 10-ото "Сезам, отвори се!" се чул дрезгав мъжки глас отвътре: "Е, вкарай ПИН код-а, де"!
Блондинки 3,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

Премиер-министъра на Исландия Йохана Сигурдардотир се срещна в резиденцията си с президента на Намибия Хификепуне Похамба. И двамата са се направили, че отлично помнят името на събеседника си. Имаме две уши и една уста, та повече да слушаме и по-малко да говорим. Едно много тъпо копеле било на северния полюс, върнал се в София и се хвали на друг приятел: - Отивам аз на северния полюс и хващам един пингвин. Гледам го - пингвин! Обръщам го - вингпин! Дошло време една жена да ражда. В родилния дом докторът казва на мъжа: - Имаме едно съвсем ново изобретение, което взима болката от раждането и я прехвърля на бащата. Искате ли да тествате и да помогнете на жена си да роди по-леко? Мъжът се съгласил естествено. Започнало раждането. Доктора: - Пускаме прехвърлне на болката от майката към бащата на 10 приоцента, как се чувствате? Мъжа: - Отлично. - Качваме на двадесет процента, как сте? - Отлично. - Покачваме вече на 50 процента? - Отлично съм. - Пускаме на 100 процента! Как сте сега? - Докторе, много съм добре, никаква болка на усещам! Родила жената нормално. Прибира се мъжа вкъщи, а пред входа тълпа, полиция. Пита какво се е случило. - Съседът ви умря! - Защо са покрили фонтана на пл.Славейков? - За да не може Румен Петков и в него да се изпика.