Срещат се двама приятели - дърводелец и електротехник. Дърводелецът се оплаква:
- След месец тъщата има рожден ден. Не мога да се сетя какво да й подаря...
- Стига бе! Че ти си със златни ръце - вместо да се чудиш какво да й купиш, вземи, че й направи стол!
Дърводелецът се зарадвал на идеята и тръгнал да работи.
След три седмици пак се срещнали.
- Направи ли стола?
- Абе, май ще имам нужда и от твоята помощ...
- С удоволствие, само че не разбирам...
- Столът е готов, ама не мога да се оправя с електричеството.
- Азз...бббих исссккал дда кккупя нннякккъкъв пппапппагггал - казва господин в магазин за животни.
- Веднага напуснете магазина! - гневно се провиква продавачът. - Ако поговорите още малко, като нищо ще ми развалите стоката.