Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един каубой препускал със своя кон. Насреща му еднометров трап: — Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! – и го прескочил. Насреща му обаче четириметров трап: — Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! – и го прескочил. Но този път насреща му осемметров трап: — Аз съм каубой, аз ще го прескоча!!! Този път обаче конят се намусил и казал: — Ти си каубой, ти си го прескачай!!!
Животни 3,661 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преди малко. Влиза един полицай в кафенето и казва на барманката: - Дай ми две кафета, едното за мен, другото нормално! Когато Чак Норис влезе във водата, водата излиза. Много атеисти стават вярващи, виждайки на доларите "In God we trust". Много вярващи стават атеисти, виждайки какво се прави в името на доларите... Урок по естествознание. Учителката: - Ние виждаме, че сме обкръжени от вещи и предмети - чинове, дъска, прозорци, в прозорците виждаме дървета, облаци, а най-отгоре небето, а на небето няма никой. Значи, деца, БОГ няма! Разбрахте ли? Иванчо ти разбра ли? - Да, госпожо! - Я повтори! - Ние виждаме, че сме обкръжени от веши и предмети, чинове, ученици, дъска, учителка, а най-отгоре - главата на учителката, а мозък не виждаме...Значи.... Един мъж забелязъл, че жена му твърде често ходи на гинеколог. Решил да провери. Влиза в кабинета на лекаря и гледа докторът чука жена му. - Какво правите с жена ми!? - Извършвам пряк масаж на матката - спокойно отговорил докторът. - Ако не беше висшето ми образование, щях да си помисля, че я чукате.