Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Как да удавим блондинка? Отговор: Просто слагаме огледало на дъното на басейна.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Архитект Георги Янев се извини на Нихат Кабил,за думите си, относно корупцията в министерството на земеделието: - Не е чак кошмарна, само е леко ужасяваща!
Политически
03.10.2017
3,192 прегледа
Следващ →
Още вицове
В училище: - Деца, подвига, на кой велик човек бихте искали да повторите? Петьо: - Искам да повторя подвига на Левски! Владо: - А аз на Христо Ботев! Иванчо: - А аз искам да повторя подвига на Джакомо Казанова. Всички негови подвизи!
- Мамо, мамо, в училище ме дразнят, разправят, че сме мафиоти. - Що за дивотии! Утре баща ти ще мине да си поговори с директора за това. - Добре, само да направи така, че да изглежда като нещастен случай.
Било проведено социологическо изследване на тема: "Кой, според вас, е най-добрия начин за борба с излишните килограми при жените?" 70 процента от докторите отговорили - диетата 80 процента от жените отговорили - козметичните процедури и фитнеса 100 процента от мъжете отговорили: най-добрия начин за борба с излишното тегло при жените е те да престанат да носят бельо.
Войник праща от казармата колет на баба си. Вътре има граната и бележка: - Бабо, ако дръпнеш това кръглото телче дето стърчи, ще получа три дена отпуска.
На една маса в кръчмата,седнали:дядо поп,аптекаря и ковача.По едно време,от дума на дума,ковача казал: - Абе,дядо попе,я изпей нещо!!! А попа отвърнал: - Лягай и почвам!!!