Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ФИЛОСОФИЯ НА ФИЗИЧЕСКАТА ПОДГОТОВКА 1) Баба ми започна да ходи по 5 км дневно, когато беше на 60. В момента тя е на 97 и ние нямаме никакво понятие къде е.... 2) Единствената причина, поради която бих започнал да тичам - това е за да мога отново да чуя учестеното си дишане.... 3) Длъжен съм да правя упражнения рано сутрин, преди заспалият ми мозък да разбере какво става. 4) Никой не може да ме накара да правя наклони напред. Ако Господ е искал да си докосваме пръстите на краката с пръстите на ръцете, той щеше да направи тялото по-късо..... 5) Доставят ми удоволствие дългите разходки. Особено, когато на тях отиват хора, които адски много ме дразнят. 6) Имам дебели бедра, но за щастие коремът ми ги прикрива..... 7) Преимуществото, да се занимаваш със спорт всеки ден е това, че ще умреш здрав.... 8) И накрая, аз не тичам, защото в такива случаи, винаги ми се разплисква алкохола от чашата...
Разни 1,635 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ябълка виси на конеца, па яжте уя на певеца. Млада жена при врачка: - Преди пет години бях при теб и ти ми предсказа, че ще имам мъж и пет деца. - Е? - Ами наистина вече имам пет деца, сега кажи кога ще имам и мъжа? Човек източил милиони от ДДС отива при адвокат и му казва. - Имам толкова пари, не искам да отида в затвора. Адвоката му го успокоява. - Няма страхно с толкова много пари няма как да отидеш в затвора. И адвоката бил прав, когато приключило делото и го вкарали в затвора нямал ни един лев. Момче и момиче правели секс, обаче изведнъж презервативът се скъсал и момичето забременяло. След време, им се родило дете, ама негърче. Пораснало то, станало голям мъж и веднъж попитало баща си: -Тате, защо вие с мама сте бели, а аз съм негър. -Ти се радвай, че навремето не избрах презерватива с мики маус. В класа на Иванчо всяко дете си теглело буквичка, образувало дума с нея и трябвало да я обясни. На Иванчо му се паднала буквата П и той разбира се се изцепил: - Перверзия, другарко! Учителката подивяла, завела го при директора и му обяснила за какво става дума. Директорът бил кротък човек и попитал Иванчо: - Можеш ли да обясниш думата моето момче? - Мога - казал Иванчо - но със пример. Става ли? - Давай - казал директорът. - Ами другарю директор, вървят си две жени в горещ юлски ден по улицата, спират и си купуват сладолед. Едната го ближе, а другата го смуче. Коя от двете е семейната? - Ами тая дето го ближе - отговаря директорът. - Не, другарю директор - отговаря Иванчо. - Ами тогава тая дето го смуче - казва директорът. - Не, другарю директор - отговаря Иванчо. - Ами коя тогава моето момче? - Тая дето носи халка на ръката си другарю директор, а това което си го помислихте - е това вече е ПЕРВЕРЗИЯ!!!