Какво да ти пожелая?
Красотата си я имаш.
Щастието е в сърцето ти.
Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш.
Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат.
Тогава ще ти пожелая:
Вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!
Студент влиза половин час преди края на изпита. Сяда и започва да пише, а изпитващия му казва, че няма да му приеме работата и по добре да си отива и да не си губи времето. Когато изпитното време свършва всички си оставят работите на бюрото на квестора. Идва и нашия човек, а ония му вика:
— Нали ви казах да не пишете! Не ви приемам работата.
А студента злобно пита:
— Вие знаете ли кой съм аз?
— Не.
Студента мушка листа си между всички други и нагло казва:
— Не ви и трябва…