Двама ловджии се срещат и единият се хвали,че кучето му може да кара кола.Качва кучето в колата и тръгват.
Един полицай ги спира.
-Как може да позволявате на кучето да кара колата?
А ловджията отговаря:
- Но то не е мое, аз само се качих на стоп.
Конят имал навик всяка вечер да изпива в горския бар по една кофа уиски. Но една вечер само си показал главата на прозореца и казал на бармана :
- Една кофа кока-кола, моля!
- А, защо така?
- Не мога. С каруца съм.