Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Конят имал навик всяка вечер да изпива в горския бар по една кофа уиски. Но една вечер само си показал главата на прозореца и казал на бармана : - Една кофа кока-кола, моля! - А, защо така? - Не мога. С каруца съм.
Пиянски 1,506 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студент моли професора да го освободи от лекция: - Професоре, имам ангина. След лекцията професорът се отправил към къщи и видял студента със страхотна мадама. Професорът извикал студента и му казал: - Приятелю, с тази ангина вие би трябвало да не ставате от леглото! Късно вечер момиче се прибира към вкъщи. Не щеш ли, пресреща я едър мъж и иска да я изнасили. Виждайки се, в безизходица момичето се отпуска и двамата правят секс. След секса момичето иска да пуши и мъжът и дава огънче. В този миг лицата се осветяват и двамата се виждат, след което се чува: -Радке? ? ! -Таатко ? ? ? ? - ..Що пушиш ма? ! Телефонът звъни в три часа през нощта. Мъжки глас пита: - Ало, 68-27-53 ли е? - Алкохолик нещастен, не можа ли поне една цифра да улучиш? Художници седят на брега на морето и рисуват пейзажа. Минава японско семейство туристи. Бащата казва поучително: - Деца, виждате ли как се мъчат хората, които си нямат фотоапарат? Мутра отива на лекар: - Докторе, аз съм мутра, мерцедес 600, кожен салон, всички екстри, а сега ме боли задника, помагай. Прегледал го докторът и казва: - Ти миличък имаш хемороиди! - Мерси докторе, ае чао! Прибира се мутрата вкъщи. Жена му пита: - К`во каза докторът? - Каза хемороиди. - А как се лекуват? - И-и-и, забрайх да го питам. Сега отивам. Отива пак при доктора: - Мараба докторе, аз съм мутрата, нали помниш, мерцедеш 600, кожен салон..., днеска идвах и ти каза хемороиди... Кажи, как да ги лекувам? - Свещички си слагай! - Благодарско, ае чао. Прибира се вкъщи и жената пак пита: - Е? - Ами, да си слагам свещички каза. - Къде ще си ги слагаш? - Ей, забрайх да питам! Чакай да му се обадя по телефона. Звъни: - Докторе, аз съм оня бе, с мерцедеса, кожения салон... хемороидите, казахте да си слагам свещички, ама къде да ги слагам...? - Отзад си ги мушкай! Жената: - Е? К`во каза? - Абе, разсърди се нещо...