Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена не си говорят и общуват чрез бележки. Вечерта мъжът оставя на нощното шкафче листче: - Събуди ме утре в 7.30! На следващия ден се буди в 9.00 и намира до себе си бележка: - Ставай, осем без двайсет е!
Семейни 1,671 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза мъж при доктора и му казва: - Докторе, искам да ми разрешите един проблем!? - Казвай. - Сутрин ставам, опъвам жената, после отивам на работа, опъвам едната секретарка, на обед опъвам и втората, следобед опъвам и третата, привечер опъвам любовницата, а като се прибера вечер опъвам и жената. Доктора погледнал озадачено и го попитал: - От кога така? - Ако може от утре докторе! Гонзо: - Мамо, отивам да си играя. - С тези панталони ли? - Не, с Боримиров. Само в България човекът, пиещ газирана вода на пейка, го считат меко казано за странен. А шофиращият кола пиян – нормален и готин! В съблекалнята на мача Грузия-България, Пламен Марков влиза и казва: - Момчета, днес имам рожден ден! Искам от вас победа, като подарък! Футболистите казват групово; - Ееееее! Тренер, вече ти купихме подарък! Да беше казал по-рано! Бай Славчо отива на доктор: - Докторе, с жената имам проблем - нали разбирате - не мога да го дигна. - Не се притеснявайте. В наши дни това се лекува много лесно. Ето вземете това лекарство и то ще разреши всичките ви проблеми. След две седмици доктора среща бай Славчо на улицата и го пита: - Е, как е? Вече имате стабилна ерекция, надявам се? - О, да! Много ви благодаря, докторе! - И жената е доволна? - Ааааааа... Още не съм се прибирал вкъщи.