Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Бил ли си в зоологическата градина? - Да, разбира се. - А колко години?
Професионални 2,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

Уважаеми господин Директор, Молим да ме преместите пазач на другио склад, оти тоя го окрадоа! Професор пита студент: - Я ми кажи колко крушки има в този кабинет? Студентът мисли и накрая казва: - Ами 20. - Не - 21. Нося си фенерчето. Същият студент на поправка. - Я кажи колко крушки има в този кабинет? - 21. - Не - 20. Аз не си нося фенерчето! - Да, но аз си го нося - отговорил студентът. Жена се жалва на приятелката си: - Всичките ми деца приличат на съпруга ми. Като капки вода направо! А с мен нямат абсолютно никаква прилика. Все едно не съм жена, а някакъв ксерокс... Връща се от Ирак американска разузнавачка след секретна мисия: - Имам плана за нападение на САЩ от Ирак - откраднах го от Садам Хюсеин. Също така донесла съм и сина му. - Супер!- зарадвали се генералите. - Ще трябва да го разпитаме веднага! - Ще се наложи да изчакате девет месеца. Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека: - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната. - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът. - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то. Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал: - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а!