Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си двама приятели: - Гледам, че колата ти постоянно е пред входа. Никъде не пътуваш, да не се е развалила? - Не, не се е развалила, на много добро място съм паркирал и не смея да я местя, че да не ми вземат мястото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Бил ли си в зоологическата градина? - Да, разбира се. - А колко години?
Професионални
03.10.2017
2,956 прегледа
Следващ →
Още вицове
Уважаеми господин Директор, Молим да ме преместите пазач на другио склад, оти тоя го окрадоа!
Професор пита студент: - Я ми кажи колко крушки има в този кабинет? Студентът мисли и накрая казва: - Ами 20. - Не - 21. Нося си фенерчето. Същият студент на поправка. - Я кажи колко крушки има в този кабинет? - 21. - Не - 20. Аз не си нося фенерчето! - Да, но аз си го нося - отговорил студентът.
Жена се жалва на приятелката си: - Всичките ми деца приличат на съпруга ми. Като капки вода направо! А с мен нямат абсолютно никаква прилика. Все едно не съм жена, а някакъв ксерокс...
Връща се от Ирак американска разузнавачка след секретна мисия: - Имам плана за нападение на САЩ от Ирак - откраднах го от Садам Хюсеин. Също така донесла съм и сина му. - Супер!- зарадвали се генералите. - Ще трябва да го разпитаме веднага! - Ще се наложи да изчакате девет месеца.
Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека: - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната. - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът. - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то. Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал: - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а!