Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някакво хлапе попитало баща си: - Тате, за какво служат пръстите на ръцете? - Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. - А средният пръст? - Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: - Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? - Сине, сега ще влезете с булката в спалнята… Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още… - Добре де, какво общо има с това средния пръст? - Ами накрая ще й го покажеш и ще кажеш - "край, лягаме да спим!"
Младоженци 5,746 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива дядо поп на гости в една къща и домакинът предлага: - Дядо попе... ракия, вино? - И бира... - отвръща попа. Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен, а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей, ама ти май не си оттука, а? - Да, как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука, а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко! Как се затваря на руска кола врата и на жена устата? с ШУТ ! - Хей, Нео, я изтичай за бира? — А защо аз? — Ти си избрания. Всъщност няма никаква криза. Просто програмистите най-после са намерили грешката в програмата, която водеше до безкраен ръст на цените на акциите и на нефта.