Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, а защо веднага не каза, че си такава кучка??? - Изненадааа!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка с гордост казва на колегите: - Днес на идване за работа изпреварихме един мерцедес 600 и едно Мезерати! - А с какво пътуваше? - С маршрутката.
Блондинки
03.10.2017
3,071 прегледа
Следващ →
Още вицове
Той беше толкова богат, че си купуваш от пазара чушки и домати и правеше лютеница.
Срещат се двама пенсионери: – Накъде си тръгнал, наборе? – Отивам при дамата на сърцето ми. – О браво, браво! На тия години и любовница? – Не бе, наборе! Отивам при кардиоложката.
Разговор по скайпа в три през нощта. - Здрасти! Какво правиш? - Ходих за шунка. - Не е ли късно? - Хладилникът ми работи денонощно!..
По повод пушенето :) В един цех работели виетнамци. Шефа минава на обиколка и гледа едни се събрали на групичка и пушат. - Какво правите бе? - Пусиме. - Как така пушите?! Я хванете свършете някаква работа ...ей оная греда например, я хванете я пренесете ей там. След половин час шефа пак минава от там: - Кво правите бе? - Пусиме. - А ГРЕДАТА ЩО НЕ Я ПРЕНЕСОХТЕ?!! - Теска е. - Ми като е тежка, хванете още хора да ви помогнат и я пренесете. След още половин час: - КВО ПРАВИТЕ БЕЕЕЕЕЕ...!!!! - Пусиме. - А ГРЕДАТА ЩО НЕ Я ПРЕНЕСОХТЕ !!! - Теска е. - МИ КАТО ОЩЕ ВИ Е ТЕЖКА, ХВАНЕТЕ ВСИЧКИ ОТ ЦЕХА АКО ТРЯБВА И Я ПРЕНЕСЕТЕ ТАЯ ГРЕДА, ДА МУ СЕ НЕ ВИДИ! След още половин час: - КВО ПРАВИТЕ БЕЕЕЕеееЕЕеЕеЕеЕееее !!!...!!!! - Пусиме. - А ГРЕДАТАААА.... ! - Къса е.
Днес кметът Борисов цял ден разглеждаше документи! Прочете два пъти личната си карта и един път акта си за раждане!