Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Има по-важни неща от това да бъдеш хубав, здрав и популярен сред другите. Може и да не ти се вярва сега, но е много по-важно да си мил, любезен, почтителен и умен.
Бисери 3,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

На изпит по Наказателно право професорът задава въпрос на студент: "Какво е изнасилване?", а студентът кимва одобрително, чувствайки увереност, че е подготвен по този въпрос и казва: "Това го знам. Изнасилването е проникване в чужда собственост, без желанието на собственика." Три блондинки решили да се явят на изпит за дедективи. Един от детективите им казал: - Сега ще ви покажа една снимка, а вие ще ми кажете как ще я разпознаете в тълпата.Първата казала: - Емиии, има само едно око. - Не, просто той е в профил. Показал я на втората и тя казала: - Има едно ухо... - Колко пъти да ви казвам, че той е в профил. Тогава третата блондинка казала: - Носи лещи. Дедективът погледнал снимката и казал: - Верно бе, как позна? - Човек с едно око и едно ухо, не може да носи очила. В семейство на садисти: Детето се приближава към майка си с ръце зад тялото и пита: - Мама, какви са очите на братчето ми? - Кафяви - отвръща майката. - Аааа, не - изпъвайки ръце, казало детето - сини са - и започнало да си ги подхвърля. - Таня, хапни едно парче от тортата. - Благодаря ти, Ники, но не искам. - Е, хапни де, много е вкусна! - Не, благодаря. Не ям след шест часа. - Таня, моля те. - Ники, не ям сладко. - Изяж си тортата, глупачко! Вътре има пръстен, искам да се оженя за теб! Пиян мъж се качва в автобуса и казва на седящата пред него жена: - Я, какво е това на коленете ви? Да не е шимпанзе? - Как не ви е срам? Това е детето ми!! - Добре бе, не се обиждай! Като не е шимпанзе, сигурно е орангутан! Или горила? Не издържала жената и се разплакала. Пътниците започнали да крещят на пияницата. Автобуса спрял. Появил се шофьора и изхвърлил пияницата. Връща се след това в автобуса и казва на разплаканата жена: - Моля ви, успокойте се, не плачете. Ето ви вода. По-добре ли сте? - Да, благодаря ви, толкова сте мил! - Е добре, ако искате да купим и банан на вашата маймунка?