Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо слоновете не играят кючек? - Защото не могат да щракат с пръсти.
Тъпизми 3,691 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Отдавна мечтая за Испания, в Памплона да отида, от биковете по улиците да бягам... - Отиди до някоя пернишка дискотека, само бутни някой и бягай! …и Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал: - Ще те ям! Избирай с какво - с кетчуп или с горчица? - По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала. Мъж и жена решават да правят секс. Минават през аптеката и си купуват презервативи с различни аромати на плодове. След като се прибират вкъщи мъжа казва на жена си: - Аз ще си сложа кондом в банята и като се върна ти трябва да познаеш с какъв аромат е ! Мъжа влезнал в банята и след минута излязъл и жена му се извикала: - СИНЪО СИРЕНЕ !? ! Тогава мъжа казал : -Жена, не съм си сложил презерватив ! ! ! Гатанка: "Колко слона могат да се качат в "Трабант"? Отговор: разбира се - 4, защото трабанта е за четирти пасажера." "А по какво ще разберете, че в операта има слонове? Отговор- по "Трабант" -а спрян отпред." Самолетостроителят Боинг и Microsoft са решили да правят съвместен проект - Боинг 2000 бета - търсят се доброволци за теста на самолета...