Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Криминална хроника: " От инфекциозна болница са избягали петима болни от дезинтерия. Полицията и лекарите са успели бързо да ги заловят по горещите следи".
Разни 2,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълка среща Червената шапчица и я пита: - Червена шапчице, къде отиваш? - При баба, защото е болна. Нося й питка, масълце и сиренце - отговорила тя. - Добре - отвърнал вълка. Хвани се за опашката ми и аз ще те заведа. Червената шапчица се хванала и вълка я завел. Тогава тя за благодарност го целунала и той се превърнал в красив принц. Тогава вълка казал: - Червена шапчице, благодаря ти, че развали магията, но моля те пусни ми опашката, защото баба ти гледа през прозореца. Предстои мач на България с Македония и Христо Стоичков отишъл там да разучи терена. Вървял си той из гората и го срещя партизанин. - Кой си ти и какво правиш в гората ни? Да не си шпионин? - попитал македонеца. - Аз съм треньора на националния отбор на България и съм тук, защото България и Македония ще играят мач - отвърнал Стоичков. Македонеца прибрал пищова и откликнал: - Е па тако го кажи! И срещу кого ке играме?! Плава самолетоносачът "Саратога" в гъста мъгла. По едно време някъде отпред се вижда светлина. Капитанът грабва мегафона и почва да крещи: - Ние сме самолетоносачът "Саратога", водоизместимост 300 хиляди тона. Отместете се от пътя! Глас от мъглата: - Отместете се вие! Ние сме фарът. За да влезете в раздел "Безплатно", моля, въведете номера на вашата кредитна карта..." Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал: - Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш. - Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг. Връща се мъжът в леглото и жена му го пита: - Кой беше? - Някакъв идиот, искаше да го бутна. - И ти какво направи? - Пратих го на майната му! - Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека! Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика: - Ей, приятел! Къде си?! От тъмнината: - Тук съм! Ела тук! - Къде тук? - Тука бе, на люлките!