Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е 180 х 120 х 180? - Две прегърнати манекенки!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Като уведомили Георги Първанов, че от Синята коалиция са го призовали да не харчи пари за излишно пътуване до Австралия и Нова Зеландия казал: - Много са нагли! Още малко и на лов да не ходя ще поискат!
Политически
03.10.2017
3,274 прегледа
Следващ →
Още вицове
" -Колеги, когато се роди едно бебе какво се измерва? Еми, измерваме ръст, килограми,пол...възраст..." доц. Мишев,преподавател по статистика в УНСС
Един ахмак много харесвал съседката си. Всяка сутрин, като минавал под терасата й, я гледал и му теквали лигите, но не знаел как да си поиска. Една вечер, в кръчмата, негов приятел го попитал: - Кво стаа бе пич? - Мноо съм мераклия на съседката, ама не знам как да си направя устата. Луд съм полудял. - А, лесна работа. За да ти върже трябва да се направиш на интересен. - Да ама как? Отворения му приятел го светнал: - Вземи един кон, боядисай го зелен, мини с коня под нейната тераса и тя ще ти каже: "КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ С ТОЯ КОН ЗЕЛЕН", а ти ще отговориш: "ХАЙДЕ ДА СЕ НАЕБЕМ" Ахмака светнал от кеф, взел един кон, боядисал го зелен и на сутринта минал под терасата на гаджето, но то като го видяло му казало: - Абе ела най-накрая да се наебем! А нашия: - А аз къде съм тръгнал с тоя кон зелен.
Вампирче излиза с баща си на лов.Бащата хваща едно младо създание и го дава на наследника си. Малолетният вампирсмуче,смуче,смуче,дослажда му се. Баща му му прави забележка: -Сине, стига толкова. -Тате, само още една глътчица, много ми се услади. След една минута: -Сине, остави му поне малко кръв да живее. -Тате, моля те, само още малко… -Е-е,не може така, ние сме вампири, а не адвокати!
Странно, и на карти не ми върви!
Булсатком рекламират, че доставят телевизия и интернет, но защо спряха излъчването на БТВ? Защото от БТВ си мислят, че са повече от телевизия!