През детството си тя мечтаеше да си има някакво домашно животно, да се грижи за него, да му чисти, да го храни...но когато порастна и се омъжи, тя разбра, че ще й бъде напълно достатъчно мъжа й.
Учителката пита децата какво добро дело са направили наскоро.
- Помогнах на стария съсед да напазарува -казал Петърчо.
- Браво, Петърчо -казала учителката.
- А аз помогнах на баба Пена да прибере въглищата си -казала Марийка.
- Браво и това е много хубаво, Марийке -казала учителката.
А Иванчо казал:
- Аз пък спасих една готина мадама от изнасилване !!!!
- Браво , Иванчо, това е много хубаво. И как го направи?
- Ами..... Кандърдисах я!!!