- Ало, скъпи! Съвсем самичка съм, студено ми е и много е страшно...Ще ме посрещнеш ли? Притеснявам се сама да се връщам.
- Скъпа, просто като ще излизаш от ваната, завий се с кърпа и включи лампата в коридора!
- Ти спа ли със жена ми?
- Кво значи спа ли?
- Тъй се казва от тактичност. Секс прави ли с нея?
- Ако отговоря тактично, не съм спал. Просто ей така си дремнах 3 пъти..