- Жоре, защо си такъв тъжен?
- Остави! Качвам се вчера в метрото и гледам - страхотно гадже! Млада, краката и почват от ушите, истинска красавица ти казвам! И аз естествено и намигнах!
- И тя кво?
- Стана и ми отстъпи място...
Младеж води приятелката си за пръв път у тях. Започват да се чукат и тя казва:
— Ако искаш, аз ще съм отгоре.
— Не, аз ще съм отгоре. Така съм свикнал.
— Как така си свикнал? Нали разправяше, че съм ти първата?
— Е, да… Ама забравих да ти кажа, че работя в една морга…