Жените винаги са живеели по-лесно: пенсионната възраст е по-рано, живеят по-дълго, цици имат винаги под ръка и не трябва да се женят за някаква глупачка.
Срещат се две приятелки.
- Можеш ли да си представиш - казва едната - снощи, като се прибирах, ме ограбиха и изнасилиха!
Другата философски заключава:
- Е, всяко зло за добро...