Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно ескимосче пита дядо си: - Дядо, има ли бели жени? - Да има. - Ааааа дядо, има ли черни жени? - Да има. - А дядо дядо има ли на половина черни, на половина бели жени? - Еее няма. - Мамка му, пак съм се чукал с пингвин.
Семейни 3,171 прегледа
Следващ →

Още вицове