Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Циганка се прибира вкъщи отваря вратата нема ток,светва ламбата.Сядат с мъжа и двамата играят 4-ка белот,тои и казва ето ти стол да седнеш на земята
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Винаги ям много, когато съм нервна! - Така като ти гледам фигурата, не водиш спокоен живот...
Разни
03.10.2017
1,916 прегледа
Следващ →
Още вицове
В казармата учат Чапай и Петка да скачат с парашути: - За да се отвори парашутът, ще дръпнете въженцето от дясната страна. Ако не се отвори, ще дръпнете резервното въженце от ляво. Когато кацнете, ще ви чака джип, които ще ви откара в поделението. Скочили двамата. Дръпнали дясното въженце - парашутът не се отворил. Дръпнали лявото - пак нищо. Чапай казал: - Лъжци! Бас държа, че и джип не са ни изпратили!
Един цар си имал царство. Разделил го - половината - за него, другата - дал на синовете си. Един ден той ги повикал, дал им пакет хартии и им рекъл: - Синове мои, реших да се оттегля на заслужена почивка. Който от вас скъса този пакет хартии, на него ще дам моята половина от царството! Мъчели се синовете, не успели. Тогава царят им рекъл: - Я сега опитайте да късате лист по лист. Синовете се хванали и набързо накъсали хартийките. - Запомнете - рекъл царят, - три поуки от тази история : което не става на веднъж може да стане постепенно. Което не можеш сам, можеш с приятели. Което не става със сила, става с хитрост. Разбрахте ли? - Разбрахме. - Нищо не сте разбрали. Току що накъсахте контролния пакет акции и вашата половина от царството пак стана моя. И после яли, пили и се веселили и ако не са измрели сигурно още са живи.
Гласувано е катаджиите да нямат право да носят повече от 20лв. в работно време. Рязко се е повишило търсенето на пос-терминали от физически лица :-))))
Втората световна война. Немските и руските окопи са един срещу друг. От немския се подава снайперист и вика: - Иван! От руския се надига една глава: - Аз! Бум! Германецът го застрелва. След малко пак се провиква: - Степан! - Аз! Бум - още един труп… В руския окоп стои един казах и се моли: - Само не Джумабай, само не Джумабай…
Понякога, когато сме ядосани, имаме право да бъдем ядосани, но това не ни дава право да бъдем жестоки.