Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В трамвая умира човек. Идва полиция. Разпитват пътниците: - Не видяхте ли, че човекът до вас умира? - Не видях - оправдава се един. - Той непрекъснато повтаряше "Лошо ми е! Лошо ми е!", но в тия времена на кого ли му е добре...
Политически 3,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц и радистът му стоят в кръчмата - пияни-заляни. Радистът казва: - Щирлиц, пред провал сме! Всеки момент Гестапо ще ни хване. Трябва спешно да се самоубием - да изпием отрова. Щирлиц обръща още една чаша шнапс на екс и казва: - А аз какво правя в момента? Ако всички са срещу теб, значи шофираш в насрещното... Математик върви по улицата и на една ограда вижда дума от три букви. Спрял се и мисли: - Хикс, игрек, и кратко...Нищо не разбирам! Х@йня някаква! Един дядо тръгнал да си купува магаре. Разгледал няколко и се спрял на едно много охранено и яко и дори било евтино. -Защо е толкова евтино т’ва магаре? -Има си лек дефект! -казал продавачът. -Какъв? ! -Ами от време на време спира и докато не го наебеш, не тръгва....това е! Дядото мислил, мислил и се съгласил... броил парите и си го впрегнал в каруцата... Извън селото магарето изведнъж спряло и дотам. Слезнал той и го изчукал. Магарето тръгнало, но след малко пак спряло. Дядото със сетни сили го унодил пак. Не щеш ли малко преди селото добичето се заковало на едно място отново. Изстрадалият старец слязъл и пак го изчукал, но магарето този път не помръднало. Старецът с измъчен глас го попитал: -Какво искаш сега? Магарето обърнало глава към дядката и оплезило език палаво няколко пъти! В новините: "Арестуваха катаджии, организирани в престъпна група"...тавтология някаква се получава....престъпна група организирани в престъпна група, а;-)?