Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В трамвая умира човек. Идва полиция. Разпитват пътниците: - Не видяхте ли, че човекът до вас умира? - Не видях - оправдава се един. - Той непрекъснато повтаряше "Лошо ми е! Лошо ми е!", но в тия времена на кого ли му е добре...
Политически 3,012 прегледа
Следващ →

Още вицове

На сутрешния преглед командира пита войниците: - Произшествия има ли? - Не, само дето се счупи сапа на лопатата. - Каква лопата? - Ами тази с която погребахме кучето. - Какво куче? - Дето яде от червата... - Какви черва? - Тези на коня... - Какъв кон? - Дето умря докато теглеше каруцата... - Каква каруца? - Тази с водата... - Каква вода? - Тази с която гасихме пожара... - Къде пожар? - Ами оня дето изгори щаба на поделението. - Каквоооо???? Как… - Ами от фаса на Любо... - Ама Любо не пуши...? - Е, и вие ще пропушите, ако ви откраднат знамето... Трима голи и един без гащи, особено третия! - Къде си се разбързал така? - Купих на жена си обувки и бързам да й ги занеса, докато са още модерни. - Скъпи, къде беше? - В работата, шефът ме задържа. - А-а-а. А защо миришеш на бира? - С това ме задържа. В затвора: - Васко, честита нова година! - Каква нова година бе, виж че е лято! - Сега бях на разпит, казаха че ще ти лепнат още една година за кражба.